המלצות

מה אומרים הלקוחות?

אל מור כספי הגענו בהמלצת מחנכת כיתה א' של בני עידן. עידן עבר לכיתה א' רגילה לאחר 3 שנים בגן חינוך מיוחד -דבר אשר לא היה לו פשוט בכלל מבחינה רגשית וחברתית. החיבור של עידן ושלנו עם מור היה כמעט מידי. למור גישה עדינה וממוקדת אשר נותנת תחושת ביטחון שעידן בידיים טובות. התוצאות לא איחרו להגיע ועידן קיבל ביטחון עצמי והחל ליזום קשרים חברתיים.
דקלה ואבי קדוש
הוריו של עידן בן ה-8
הגענו למור עם ביתנו הבכורה בת ה4.5. ילדה אנרגטית, דעתנית ואהובה עם קשיים שונים שלא ידענו איך לעזור לה איתם. תחילה חששנו מאוד. היה לנו ניסיון קודם שמאוד אכזב. כבר מהמפגש הראשון הרגשתי שמור קלעה במדויק בבעיה ואף הצליחה להגדיר אותה יותר טוב מאיתנו, היא ידעה בדיוק איך תפעל ומה הדרך להוביל את הבת שלנו, בשיתוף איתנו, אל המטרה. במהלך כל התהליך מור קשובה מקצועית ולא מתפשרת, הרגשתי שתמיד ישנה אוזן קשבת בכל בעיה - גדולה כמו קטנה, תמיד קיים מענה ופתרון מגדול ועד קטן. אנחנו עדין במחצית הדרך אבל ההתקדמות של ביתנו מורגשת לנו ולסביבה והכי חשוב- לילדה עצמה.
אנה ואביתר כהן
הוריהם של אמה בת ה-5
מור היקרה, ברצוני להודות לך על עזרתך לדביר. הגענו אליך אחרי סדנאת אדלר קבוצתית והדרכת הורים פרטנית והבנו שגם דביר שלנו צריך לפגוש אדם שיוכל להתחבר אליו. ההתחלה היתה מהוססת, לקח זמן עד שנפתח, אבל היום הוא ככ נהנה להגיע, מרגש צורך שתהיי גאה בו. יד ביד אנחנו עושים דרך לא פשוטה, אבל בטוחה. אין ספק שהדרך ארוכה, אבל מאוד שמחה שעשינו את הבחירה הנכונה. תודה על הכל.
אירית מולוקנדוב
אמו של דביר בן ה-5.5
Mor is a highly dedicated, intelligent and effective supervisor. She guided me through my internship offering excellent insights from her years of experience working with children, parents and the educational system. Mor offered a rare mix of much needed practical tools, as well as a dynamic approach to understanding children and their inner worlds. By helping me make sense of my countertransference reactions, Mor encouraged me to get to know my patients from various angles and establish positive therapeutic relationships. I had an excellent supervision experience with Mor, and recommend her wholeheartedly!
Sarah K
Bibliotherapy student at Seminar Hakibbuzim college
מור ואני עובדות יחד כבר 5 שנים. ומשנה לשנה אני נהנת ולומדת ממנה יותר 🤗 אישיות מדהימה עם ידע טיפולי עצום, גישה מהממת למטופלים ולקולגות, כל כך כיף ומלמד לעבוד איתה ביחד או סתם לנהל שיחה 😌 מצפה להמשיך ללמוד ממנה ולקבל השראה ❤
ברקת פלאח
קלינאית תקשורת
מזה כחמש שנים שאני זוכה לעבוד עם ולצידה של מור, כחלק מצוות רב מקצועי. כקלינאית תקשורת, מור קשובה לי ולצרכי המקצועיים. העבודה איתה מלאה בנועם ובחן, ונעשית בשיתוף פעולה והדדיות. ניתנה לי הזכות לראות את המטופלים דרך נקודת מבטה של מור, אשר פקחה את עיניי וגרמה לי לראות צדדים נוספים ומאד מהותיים בכל ילד. מור היא אשת טיפול מקצועית ורגישה, שיודעת לגשת לכל ילד בדרך המתאימה לו, ולהיכנס לעולמו תוך כדי הכלה וקבלה. לאורך השנים, ראיתי כיצד הילדים עוברים תהליכים ועושים, יד ביד עם מור, דרך משמעותית.
טל ברק
קלינאית תקשורת וקולגה
מור היקרה, את השינוי שחוללת אצלנו קשה להסביר במילים. הגענו אליך אבודים, שני הורים לילדה בת 5 עם קשיים חברתיים, ביישנית, סגורה, לא בטוחה בעצמה. גם אנחנו, כהורים, היינו לא בטוחים בעצמנו וזה רק תרם לחוסר הבטחון של בתנו. העברת אותנו (את שלושתנו!) תהליך של הבנה, למידה וצמיחה בגישה סבלנית ועדינה - ועל כך אנו מודים לך מקרב לב.
עידן ונועה בראון
הורים לאלונה בת ה3
מור היא המדריכה שלי בעבודתי כמטפלת בפסיכודרמה. מור מקצועית, מדוייקת, מלאה בידע והשראה ובעיקר נותנת מרגוע לקול השיפוטי והמבקר שלי כמטפלת. תוך זמן קצר הרגשתי התקדמות בגישה שלי למטופלים ולטיפולים. אני צוברת עוד ועוד ניסיון בצורה רגועה כשמור מלווה אותי ודואגת שארגיש בטוחה. כמו כן אני לומדת על כלים נוספים לטיפול מתוך הניסיון והיצירתיות שלה. אני ממליצה על מור בחום כמדריכה לטיפול רגשי.
נורית קוניו
מטפלת בפסיכודרמה (מודרכת)

הדרכת הורים

הדרכת מטפלים

מומחית CBT

מרצה ארצית בתחום

גישה טיפולית

הגישה הטיפולית שלי נובעת מההבנה שילדים לרוב מביעים את הקשיים שלהם באופן שונה ממבוגרים, ולכן יש צורך לעבוד עמם באופן שמתאים לשפה שלהם. ולכל ילד- שפה משלו.

פוסטים אחרונים

הגישה הטיפולית שלי נובעת מההבנה שילדים לרוב מביעים את הקשיים שלהם באופן שונה ממבוגרים, ולכן יש צורך לעבוד עמם באופן שמתאים לשפה שלהם. ולכל ילד- שפה משלו.

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם: